עלינו

Rotalife השתלות שיער היא מרפאה בעלת ניסיון עשיר וארוך שנים בתחום האסתטיקה.  אנחנו מן המוסדות המצליחים ביותר באירופה ובטורקיה להשתלת שיער. המוסד שלנו מנוסה בהשתלות שיער, גבות, שפמים, זקנים ועוד. אנחנו גם מובילים בניתוחים אסתטיים. הגענו למעמד שלנו היום הודות לצוות המנוסה והרופאים המקצועיים שלנו. אלפי אנשים מרחבי העולם מבקרים אצלנו בשביל השתלות שיער וטיפולים אסתטיים. אנו משרתים את לקוחותינו ללא הפסקה כבר 17 שנים.

Rotalife  השתלות שיער מציעה לך את השירות הטוב ביותר עם המרכז שלנו באיסטנבול בחסות בית החולים והסניפים שלנו באיזמיר אנטליה וניקוסיה קפריסין המכון שלנו צובר אמון אצל הלקוחות שלנו הודות לשירות האיכותי שלנו והציוד המתקדם שברשותנו. הוכחנו את עצמנו עם ביקוש רב לשירותינו מטורקיה ומחוצה לה.

בעידן ההתפתחות הטכנולוגי, מדעי הרפואה כל הזמן מתחדשים ומשתכללים ומוסדות אשר לא מתפתחים יחד עם המדע נשארים מאחור. המכון שלנו מתעדכן עם הטכנולוגיות העדכניות ביותר ומשרתים את לקוחותינו עם האמצעים המתקדמים האלו כך שאחוז הטעות שלנו יורד והוא מן הנמוכים בעולם. המכון שלנו רואה באותה חשיבות העסקת צוות איכותי כמו שהוא רואה את החשיבות של ציוד טכנולוגי מתקדם. אנחנו מטפלים בלקוחותינו ועושים ניתוחים אסתטיים באזורים סטריליים במרכזים שלנו.

אחד מן הבעיות הגדולות ביותר במכונים רפואיים הוא מציאת צוות מתאים ואיכותי. אצלנו בRtalife השתלות שיער אנחנו מספקים שירות אמין ללקוחותינו תודות לצוות המיומן שלנו, כמו שרואים כשמסתכלים על הדרישות ההולכות וגוברות לטיפולים במכון Rtalife. יש לנו הרבה מאוד לקוחות בארץ ומחוצה לה.