השתלות שיער FUE

 

השתלת שיער FUE

היא שיטת טיפול בעזרת העברת זקיקי שיער. בעזרת הטכניקה הזאת השיער הדליל שלך הופך מלא והשיער גדל שוב באזורים הסובלים מהיתקרחות ומאיבוד שיער. השיטה התפתחה בשנים האחרונות ועכשיו נורא נפוצה. המטרה הבסיסית של השיטה היא לקחת זקיקי שיער מהאזור התורם בראש/בגוף ולשתול אותו באיזור המקריח. שיטה זאת מקנה מראה טבעי, ולכן היא מועדפת על ידי מרבית האנשים כיום.

הרדמה מקומית מתבצעת באזור ממנו נלקחות השיערות בניתוח הנעשה על ידי שיטת הFUE. כאשר ההרדמה נכנסת לפועל נלקחים תאי שורש מכל חלק בגוף על ידי מחטים קטנות. הם מועברים לאזור הסובל מאיבוד שיער.לא מורגש כאב במהלך או לאחר הטיפול. אין תפרים או צלקות במקום שממנו נלקחות השיערות. יכול להיות שבמהלך 10 ימים תראו נקודות זעירות אדומות , אבל גם הם ייעלמו לאחר מכן. הנקודות הקטנות הן תוצאה של לקיחת התאים עם מחטים. תקופת ההחלמה לטיפול זה היא קצרה לרוב המטופל יכול לחזור הביתה יום למחרת הטיפול ולחזור לשיגרה ללא טיפול נוסף. טכניקה זאת יישומית להשתלת שיער זקן וגבות. בגלל זה תהליך ההחלמה של טיפול זה הוא קצר – בין 3 ל 10 ימים, הרבה אנשים אוהבים את הטכניקה הזאת, והרופאים תמיד מעדיפים אותה. היא אמנם מורכבת יותר מהשיטה הישנה אך התוצאות מעלות חיוך גדול בקרב המטופלים . טיפול זה צריך להינתן על ידי מומחים מקצועיים ומנוסים. אחרת, ייתכן שלא תקבל את התוצאה הרצויה.

טכניקת FUE היא טכניקה מורכבת יותר מטכניקת FUT  ולוקחת יותר זמן. אחוזי ההצלחה שלה גבוהים יותר, מצד שני אחוזי ההצלחה של טכניקת FUT היא נמוכה מאוד. טכניקת FUE מיושמת בעיקר להשתלת שיער, גבות, זקן, ושפם. טכניקת FUT היא לא טכנולוגיה מודרנית וצריכה להוות בחירה שנייה ללקוחות.

Rotalife השתלות שיער מיישמת את טכניקת FUE בהצלחה אדירה ומשכה מכל אירופה ומשאר העולם לקוחות לטיפולים אסתטיים במשך שנים, אנו משרתים את הלקוחות בהתאמה אישית עם צוות מנוסה וציוד מתקדם. אם ברצונך לעבור השתלת שיער איכותית באמת ובאחריות מלאה הטכניקת FUE בהתאמה אשית מאפשר לנו ליצור מראה מלא יותר וקו שיער טבעי בהרבה. אתה יכול ליצור קשר עם סניפינו באיסטנבול אנטליה איזמיר או ניקוסיה קפריסין צור איתנו קשר ותקבל את השיער שתמיד חלמת עליו עוד היום.