השתלת גבות

השתלות שיער הן מאוד נפוצות והפופולריות שלהן בעליה מתמדת במהלך השנים. אין שום הבדל בין השתלת שיער ראש להשתלת גבות. עם זאת, השתלת גבות צריכה להיעשות בזהירות יתרה מהשתלת שיער ראש, מכיוון ששורשי שיער הגבות דלילים יותר משורשי שיער הראש השתלה לא טובה יכולה לפגום בשלמות הפרצוף כולו. ולכן פיתחנו מיכשור מתקדם ויחיד במינו המתבסס על שיטת ה FUE המסורתית רק רק שקצה המחט דקה בכ 35% מהשיטה הרגילה מה שמאפשר לנו לבצע תוצאות ברמת ביצוע מושלמת ורמת צפיפות שיער כמעט פי שתיים גבוה יותר מהשיטה הרגילה השתלת גבות אורכת בין שעה וחצי לשעתיים. השורשים לרוב נלקחים ממקומות אחרים בגוף ומושתלים לאזור המיועד. על ידי שימוש בשיטה זו הגבות יגדלו באופן טבעי ומלא.

ההשתלה לרוב נעשית בטכניקת ה FUE edge אשר נעשתה פופולרית מאוד בזמן האחרון. טכניקת הFUE edge היא מן הטכניקות המוצלחות ביותר להשתלת שיער. הטכניקה הזאת היא הפופולרית ביותר בימינו ונעשית על ידי לקיחת שערות ממקומות אחרים בגוף. לרוב, חומר הרדמה יוזרק לאזור שממנו לוקחים את השורשים כאשר ההרדמה מתחילה לעבוד הצוות המומחה שלנו מתחיל לקחת זקיקים מהחלק התורם ולשתול אותם במקום הרצוי. הניתוח יכול לקחת עד 4 שעות. אנו מספקים שירות בהתאמה אישית ללקוח/ה יש אפשרות לבחירת מגוון עיצובים לגבות , וייעוץ עם המומחים שלנו לבחירת הסגנון המתאים ביותר לפנייך. הגבות שלך יכולות להיראות בדיוק כמו שרצית תוך כמה שעות תודות לצוות המנוסה שלנו שהוכיח את עצמו בטורקיה וברחבי אירופה.

לאחר ההשתלה הגבות שלך יתחילו לגדול במהלך תקופה של 30 עד 60 ימים. החיים האישיים שלך לא יושפעו על ידי תקופת ההחלמה. במהלך ההחלמה לא מורגשת כאב.

השתלת גבות לרוב צורכת פחות שורשים בגלל שהגבה היא דלילה יחסית. אי לכך הניתוח נורא קצר, ואין צורך להישאר בבית החולים לאחריו. ישירות לאחר הניתוח אפשר לעזוב את בית החולים ולנוח בביתך.

מרכז ROTA להשתלת שיער ואסתטיקה הוא מכון מדעי בעל צוות מומחים בגבות והשתלת שיער. השתלת השיער של ROTA היא מן הבולטות בטורקיה ובאירופה בקטגוריה זו הודות לצוות המנוסה שלנו, טכנולוגיה חדשנית פרי פיתוח מעבדתינו , וציוד באיכות הגבוה והמתקדמת ביותר בעולם. אנחנו פתרנו את הבעיות האסתטיות של אלפי אנשים וסיפקנו את צורכיהם האסתטיים במשך שנים. טיפלנו באלפי מטופלים הן בטורקיה והן מחוצה לה. ROTA השתלות שיער מברכת אותך ומספקת לך מראה חדש ונפלא מהסניפים שלנו באיסטנבול אנטליה ואיזמיר.