השתלת זקן

השתלת זקן

הזקן הוא מן המקומות הבולטים ביותר בגוף כאשר מדובר על שיער דליל. לפעמים הבעיה היא לא הדלילות אלא חוסר בשורשי שיער ואז זו בעיה גדולה מאוד. אנשים הסובלים מבעיות אלא יכולים לסבול מבעיות חברתיות ולפעמים אף פסיכולוגיות. לפיכך הרבה אנשים ניגשים להשתלת זקן.

ההשתלה לרוב נעשית בטכניקת הFUE, אשר נעשתה פופולרית מאוד בזמן האחרון. טכניקת הFUE היא מן הטכניקות המוצלחות ביותר להשתלת שיער מאחר שהשיער גדל יותר מהר והניתוח פשוט יותר. הטכניקה הזאת היא הפופולרית ביותר בימינו ונעשית על ידי לקיחת שערות ממקומות אחרים בגוף. לרוב, חומר הרדמה יוזרק לאזור שממנו לוקחים את זקיקי השיער. כאשר ההרדמה מתחילה לעבוד הצוות המומחה שלנו מתחיל לקחת זקיקים מהחלק השעיר ולהשתיל אותם במקום הרצוי. ביכולתך לקבל מידע מצוות המומחים שלנו ולהתייעץ איתם לגבי סגנונות אידיאליים לך. לרוב אנו משתמשים בשערות מהעורף אך המיקום משתנה ביחס לאיכות של השערות. אנחנו יכולים לקחת שערות גם מהרגליים, הידיים והחזה. השתלת זקן מצריכה ניתוח אחד בלבד ואינה מלווה בכאב.

תהליך ההחלמה יכול להשתנות לפי האזור שממנו נלקחו השערות. הבחירה האפקטיבית ביותר היא לקיחת שערות מהעורף, במקרה זה הזקן שלך גדל תוך שבועיים ואתה יכול כבר לגולחו.  לעומת זאת אם לוןקחים ממקומות אחרים תהליך הגדילה לוקח בין 5 ל 6 שבועות. בסביבות 1000 ל 4000 שורשי שיער מועברים בניתוח. הניתוח אינו משאיר צלקות. ייתכן שיהיה קצת אדום באזור ממנו נלקחו השיערות אך תוך עשרה ימים זה ייעלם.

ניתוח להשתלת זקן הוא ניתוח יותר מסובך מניתוחים להשתלת גבות ושפמים. השתלות זקנים אורכים יותר זמן והרופאים נעזרים בהרדמה מקומית.

ROTA השתלות שיער הוא גוף המשרת במגזר הבריאותי במשך שנים. המכון הרפואי שלנו מספק את השירות הבריאותי הטוב ביותר למטופלים בטורקיה ובאירופה בעזרת ציוד באיכות גבוהה ורופאים מנוסים.

בחר בהשתלות שיער של ROTA בשביל השתלת זקן.