השתלת שיער בטורקיה

טורקיה מפורסמת בהשתלות השיער שלה.  הסיבה העיקרית לכך היא שניתוחים להשתלת שיער יותר מוצלחים בטורקיה לעומת אירופה והמזרח התיכון וזמן ההחלמה קצר יותר. רופאים טורקים עוברים את עמיתיהם למקצוע מישום שכמות המטופלים המגיעים אלינו לצורך השתלה היא גבוה מאוד ומכל העולם זה התחיל בגלל מחירינו האטרקטיבי ואיכות העבודה שאנו מספקים מה שהפך אותנו למנוסים יותר. כמו כן, הארכיטקטורה, היופי הטבעי ואורח החיים הזול וכמובן האוכל מושך אליו מטופלים להשתלת שיער זולה יחסית ואיכותית יותר. לפיכך השתלות השיער תורמות רבות לכלכלה ולתיירות של טורקיה.

בזמן שבאירופה זמן ההחלמה ארוך מאוד, בטורקיה ההחלמה לוקחת ימים מועטים בלבד. אנשים שצריכים טיפולי שיער באירופה ובמזרח התיכון מושפעים מהעובדה שזה לוקח רק בין 7 עד 10 ימים בטורקיה והתקשורת הזרה משבחת את ההשתלות הטורקיות. התקשורת הזרה גם מדגישה שלטורקיה יש הכנסה טובה מתיירות דרך השתלות שיער. במיוחד בקיץ, אלפי תיירים בעלי בעיות שיער מגיעים לטורקיה לטיפולים. זה מוכיח את ההצלחה האדירה של השתלות השיער הטורקיות. השתלות שיער הן פחות טובות ויותר יקרות באירופה ובמזרח התיכון. הסיטואציה הזאת מביאה תושבים זרים לטורקיה כמעט כל כנס זר על השתלות שיער מזכיר את ההשתלות בטורקיה.

אחת הסיבות המשפיעות ביותר לכך היא הרופאים הטורקים. הרופאים שלנו מטפלים במטופלים בדרך הטובה ביותר בעזרת הידע שלהם וטכניקות מהירות, ואת כל זה הם מביאים במחיר ללא תחרות למטופל. טורקיה נהייתה מן המרכזים הגדולים באירופה לתיירות מרפא הודות לרופאיה המסורים והמקצועיים. מוסדות הבריאות שלנו, עם הציוד שלהם, הטכנולוגיה והצוות האיכותי מהוות גורם מרכזי בהצלחתה של טורקיה. ארצנו השקיעה במגזר הבריאותי במשך שנים ועכשיו טורקיה מגלה חדשנות בכל השדות, במיוחד בהשתלות שיער. גדילה עקבית של טורקיה במגזר הבריאותי מביאה לה הכנסה רבה.

Rotalife השתלות שיער מקדמת בברכה אלפי תיירים בכל שנה. אנו מסיימים את הטיפול תוך 3 ימים מקסימום ושולחים את המטופלים לבתיהם. אימצנו את האיכות, המהירות והאמון כעקרונות היסוד שלנו. יש לנו הרבה סניפים באיסטנבול ואיזמיר. סיפקנו שירותים בכל העולם. אנו מנסים להביא את השירות הטוב ביותר לתושבי אירופה והמזרח התיכון בהתבסס על העקרונות שלנו. Rotalife השתלות שיער מספקת את השירות הטוב ביותר למטופלינו הן בטורקיה והן מחוצה לה בעזרת הצוות המסור והציוד האיכותי שלנו .