השתלת שפם

שיער שפם דליל הוא מבעיות האסתטיקה שהכי מפריעות לגברים. אי לכך הביקוש להשתלת שפם צבר תאוצה לאחרונה. שיער שפם דליל יכול לפגוע בחיים החברתיים בגלל שהוא משפיע על המראה הכללי יוצר תחושה ילדותית ומערער את תחושת הביטחון העצמי שלנו.

השתלת שפם אורכת כמה שעות. ההשתלה לרוב נעשית בטכניקת הFUE Edge, אשר נעשתה פופולרית מאוד בזמן האחרון. טכניקת הFUE Edge היא מן הטכניקות המוצלחות ביותר להשתלת שיער. הטכניקה הזאת היא הפופולרית ביותר בימינו ונעשית על ידי לקיחת שערות ממקומות אחרים בגוף. לרוב, חומר הרדמה יוזרק לאזור שממנו לוקחים את השורשים כאשר ההרדמה מתחילה לעבוד הצוות המומחה שלנו מתחיל לקחת שיערות מהחלק השעיר ולשתול אותם בשפם. הניתוח כולו אורך כמה שעות בלבד. לא תרגיש כאב במהלך הניתוח או לאחריו. אין שום סיכון בניתוחים אלה. באפשרותך לבחור סגנון לשפם בעזרת ייעוץ עם צוות המומחים שלנו ובכך להשיג את המראה הנכסף שלך.

השפם גדל במהלך חודשיים עד חצי שנה לאחר הניתוח. אורך זמן ההחלמה משתנה לפי המקום ממנו נלקחו השורשים. אם הם נלקחו מהזקן, השפם יגדל מהר יותר. לעומת זאת אם הם יילקחו מהעורף ייקח לשפם יותר זמן לגדול.

מרכז ROTA  להשתלת שיער ואסתטיקה הוא מכון מדעי בעל צוות מומחים בכל סוגי השתלת השיער בגבות זקן ושיער ראש כמובן . השתלת השיער של ROTA היא מן הבולטות בטורקיה ובאירופה בקטגוריה זו הודות לשיטתה החדשנית פרי פיתוח מעבדותיינו הנקראת FUE Edge שהיא בעצם שדרוג משמעותי ביכולת רמת הצפיפות בשונה מה FUE המסורתית ביכולתינו כיום להגיע לרמת צפיפות גבוה יותר בכ 35%-50% ולבצע קו שיער טבעי יותר ברמה הגבוה ביותר בעולם. הודות לצוות המנוסה שלנו, טכנולוגיה מודרנית, וציוד באיכות גבוהה. אנחנו פתרנו את הבעיות הקוסמטיות של אלפי אנשים וסיפקנו את צורכיהם האסתטיים במשך שנים. טיפלנו באלפי מטופלים הן בטורקיה ובאירופה. סניפינו ממוקמים בערים הגדולות של טורקיה באיסטנבול אנטליה ובאיזמיר ולכן ניתן ורצוי יהיה לשלב נופשון קצר גם כן . אז אם אתה רוצה פרצוף אסתטי מסוקס וגברי אנא פנה לקליניקה שלנו עוד היום אנו מבטיחים לכם את השירות הטוב ביותר והעבודה האיכותית ביותר שרק דימיינתם .