מזותרפיית שיער וPRP

השתלת שיער היא מן הטיפולים שנהיו נורא נפוצים בטורקיה ובאירופה. הגדלת שיער חדש לאנשים שעברו השתלת שיער צורכת תשומת לב רבה.  השערות החדשות הללו צריכים להתחזק. אחרת, תוצאות חיוביות הן פחות סבירות, ובמובן כלשהו הטיפול יהיה מבוזבז.

מזותרפיית שיער זו דרך לחיזוק השערות הנצרכת על ידי אנשים שעוברים השתלת שיער. שיער המושתל בשיטה זו נהיה חזק יותר. יותר מכך, אחת מן המטרות העיקריות של שיטה זו היא שיער עבות. אנשים העוברים השתלת שיער לרוב צריכים טיפול מזותרפי. הטיפול לחיזוק השיער היה ניתן בעבר על ידי תרופות אך היום הוא ניתן ללא כל חומרים כימיים. הוא ניתן היום בעזרת PRP. בשיטה זו משתמשים רק בנורות LED ובסרום דם. PRP מועדף על ידי הרבה מטופלים מאחר שהוא לא כולל כימיקלים. השיטה עוזרת לשיערות לגדול מהר יותר. היא לא גורמת לתופעות לוואי. הוא ניתן באופן שיטתי 3 פעמים ביום למשך 60 ימים, ואפשר לראות את תוצאותיו מהר מאוד. באפשרותך לקבל עוד מידע על טיפול זה מROTA השתלות שיער.

מזותרפיית שיער וPRP הן שיטות טיפול מודרניות. הטיפול לא כולל כימיקלים או התאמצות פיזית כלשהי ועל כן הוא אהוב ביותר על ידי מטופלים. בעזרת מזותרפייה וPRP אנשים שמקבלים השתלת שיער יכולים לספק את רצונם לשיער ולראות שיער חדש וטוב על ראשם.

מזותרפיית שיער היא שיטה מועדפת כתוצאה מגדילת הדרישה להשתלות שיער. ROTA השתלות שיער הוא מהמכונים הטובים ביותר להשתלות שיער בטורקיה ובאירופה, עם סניפים באיסטנבול ואיזמיר. אלפי אנשים מבקרים במכוננו כל שנה גם לצורכי טיפול וגם לצורכי תיור. אנו נותנים ביטחון לכולם בעזרת הציוד החדיש שלנו.

בבקשה תבקר במרכזי ROTA להשתלות שיער לשיער מלא וחזק יותר.