ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים הם מהענפים המתפתחים ביותר בשנים האחרונות. ניתוחים פלסטיים טורקיים נהיו פופולריים בכל העולם בזכות החדשנות בשדה זה, רופאים מקצועיים וניתוחים מוצלחים. ניתוחים פלסטיים טומנים בחובם סיבוכים רבים.

הקטנת והגדלת חזה

הקטנת חזה לרוב מיושם לחזה גדול מדי ורופס. חזה גדול מדי יכול לגרום לגיבנות וכאבי גב. זה גם יכול להעלות את הסיכוי לדלקת כתוצאה משפשוף.

הגדלת חזה מועדפת על נשים עם חזה קטן שרוצות חזה גדול יותר למטרות קוסמטיות. הגדלות חזה בעיקר נפוצות אצל סלבריטאיות ובני המעמד העליון.

ניתוחים לעיצוב ישבן

נשים עם ישבן גדול יכולות לסבול מסטיגמות חברתיות. זה גם עלול לגרום לבעיות פיזיות. ניתוחים להקטנת ישבן אמורים להביא למטופלת ישבן קטן וחטוב יותר.

ניתוח להגדלת הישבן מועדף על ידי נשים בעלות ישבן קטן הרוצות ישבן גדול יותר למטרות קוסמטיות.

מתיחת פנים

ניתוחים למתיחת פנים מבוצעים בעיקר על נשים שרוצות להיראות צעירות ולהיפטר מהקמטים. הניתוחים הללו גם עוזרים לאנשים שאיבדו משקל רב ורוצים להיפטר משאריות העור.

מתיחת בטן

מתיחות בטן מבוצעות על אנשים הסובלי מרפיון וקמטים בבטן כתוצאה מאיבוד שומן או זקנה.

הרמת גבות

הרמת גבות נפוצה אצל נשים שרוצות מראה צעיר ויפה יותר. מצד שני, הניתוח הזה יכול להיות מיושם גם לנשים וגברים הסובלים מגבות נמוכות.

ניתוחי אוזניים

ניתוחי אוזניים מבוצעים על אנשים שאינם מרוצים ממבנה האוזניים שלהם. הוא גם מבוצע למטרות ניתוחיות ומבניות כתוצאה מפגיעות פיזיות באוזן.

ניתוח אף

ניתוחי אף נהיו מאוד פופולריים לאחרונה. ניתוחי אף פתוחים וסגורים זמינים אך ניתוחי אף סגורים יותר מומלצים. ניתוחי אף פתוחים מבוצעים רק במקרים חמורים.

המסת שומן

המסת שומן מועדפת על אנשים בעלי משקל עודף. המשקל העודף מוסר והאדם מקבל גזרה דקה וחטובה יותר.

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר היא טפול להורדת שיער לצמיתות. הוא מועדף על נשים אך גם גברים משתמשים בו.