תיקון השתלות שיער

תיקון השתלות שיער לאחר השתלה רעה
תיקון השתלות שיער הוא תהליך קשה יותר מהשתלת שיער. המטרה הבסיסית של הניתוח היא לתקן את השיער המושתל. אנו מיישמים את פעולות אלה במקרים שבהם רופאים עשו עבודה רעה עם טכניקת הFUTץ לאחר הניתוחים הגרועים הללו, השיער לרוב גדל באופן אלכסוני וחסר צורה ומחייב תיקון. הסיבה העיקרית לזה היא חוסר היכולת של רופאים לא מנוסים לסדר את היער בזווית נכונה. אנשים ששוקלים השתלות שיער צריכים לבחור בטכניקת הFUE מאחר שאחוז הטעות בטכניקת הFUT מאוד גבוהה.

תקופת ההחלמה לניתוח לתיקון השתלות שיער היא קשה. במקרה שהשיער הושתל באופן לא תקין בניתוחים אלו, תאי שורש נלקחים שוב ממקומות מסוימים ומושתלים במקומות ההכרחיים. השיער מאורגן לפי מטרת המטופל. הניתוח הזה צריך להיעשות באופן מאוד זהיר. אם יש צלקות נשקיע תשומת לב רבה יותר בכיסוייםץ כמו כן, תאי השורש צריכים להילקח לפי צפיפות השיער באזור מסויים. הרדמה מקומית מיושמת בניתוחים קשים אלו. מאחר שההשתלות גרך טכניקת הFUT הן נורא חזקות, צריך להסיר את כל תאי השורש ולבחור אותם בקפידה. אחרת, השיער גדל בצורה לא נכונה. הצצות שמבצע את הניתוח צריך להיות מאוד זהיר ולעבוד בדקדקנות. צפיפות השיער של המטופל צריכה להיבדק בקפידות וצריך לחשב את זוויות השיערות. לאחר מכן פעולת העברה יכולה להתרחש בהתאם. ניתוח לתיקון השתלת שיער צריך להסתיים תוך שימת לב ללצלקות מניתוחים קודמים. הניתוחים צריכים להתבצע על ידי רפוא מנוסה שמומחה בתחום זה. אחרת ייתכן שתתאכזב מחדש כמה ימים לאחר הניתוח.הניתוחים הללו אורכים בין 4 ל 8 שעות. ההחלטה הטובה ביותר היא להשתמש בטכניקת הFUE להשתלה ותיקון שיער מאחר שהיא נעשית באופן טבעי לגמרי. כמו כן אין כמעט מקום לטעות כל עוד אתה בוחר מכונים רפואיים ורופאים מתאימים.

אתה צריך לחפש רופאים מקצועיים בנוסף למוסד איכותי להשתלת שיער. אחרת ייתכן שתצטרך ניתוח לתיקון השתלות שיער ולא תקבל את סגנון השיער היפה שטכניקת הFUE מספקת לך.

ROTA השתלות שיער מספקת לך את הציוד איכותי והצוות המנוסה שאתה מחפש כדי לקבל תוצאות טובות מהשתלת השיער שלך ותיקון השתלת השיער שלך.